Alfa Finance
ALFA FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Alfa Finance z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 64.99.Z. Numer NIP firmy to 5252632179, KRS 0000579136, REGON 36251783700000. Adres rejestrowy: UL. NOWOGRODZKA, 50/54 428. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Alfa Finance, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Alfa Finance.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Zwolnionysprawdzone 30.09.2026
- W KRS od
- 13.10.201511 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 3 200 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 7 okresówostatnie za 2021
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
64.99.ZPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych66.21.ZDziałalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat73.11.ZDziałalność agencji reklamowych73.20.ZBadanie rynku i opinii publicznej78.10Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników82.11.ZDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
Złożone sprawozdania finansowe
- od 17.09.2015 do 31.12.2015 — złożone 29.12.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 27.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 26.08.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 15.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 10.11.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 07.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 01.11.2022
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Alfa Finance
Jaki jest NIP firmy Alfa Finance?
NIP firmy Alfa Finance to 5252632179. KRS: 0000579136. REGON: 36251783700000.
Czy firma Alfa Finance ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Alfa Finance nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Alfa Finance?
Adres rejestrowy: UL. NOWOGRODZKA, 50/54 428.
Czy Alfa Finance działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Alfa Finance mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Alfa Finance jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Alfa Finance (NIP 5252632179) to: zwolniony. Stan na 30.09.2026.
Podobne firmy w Warszawa – POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Ieee Finance
NIP 1132949859 · Warszawa
Silvertile Investments
NIP 5272911913 · Warszawa
R&T Kancelaria Finansowa
NIP 5213796468 · Warszawa
Saveup
NIP 5223002228 · Warszawa
Concept Investments
NIP 5272758972 · Warszawa
Szybkiprzelew
NIP 5242861820 · Warszawa
Sonalia
NIP 5223039898 · Warszawa
Arkley Launchpad
NIP 5252731036 · Warszawa
Bj Optima
NIP 1132891137 · Warszawa
Foodtech.Ac Vc
NIP 7010925128 · Warszawa