Aero Plast
AERO PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA W UPADŁOŚCI
Aero Plast z siedzibą w mieście Chełmża działa pod kodem PKD 22.22.Z. Numer NIP firmy to 8792679619, KRS 0000572249, REGON 36229137900000. Adres rejestrowy: UL. TRAKT, 31. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Aero Plast, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Aero Plast.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 21.08.201511 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka komandytowa
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 10 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
22.22.ZProdukcja opakowań z tworzyw sztucznych33.12.ZNaprawa i konserwacja maszyn33.20.ZInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia38.11.ZZbieranie odpadów innych niż niebezpieczne38.2Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów38.3Odzysk surowców46.14.ZDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów46.18.ZDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów46.19.ZDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju72.1Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk przyrodniczych i technicznych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.09.2015 do 31.12.2015 — złożone 10.10.2016
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 22.10.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 10.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 30.09.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 07.07.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 20.09.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 28.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 17.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 01.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 14.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 12.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Aero Plast
Jaki jest NIP firmy Aero Plast?
NIP firmy Aero Plast to 8792679619. KRS: 0000572249. REGON: 36229137900000.
Czy firma Aero Plast ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Aero Plast nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Aero Plast?
Adres rejestrowy: UL. TRAKT, 31.
Czy Aero Plast działa w mieście Chełmża?
Tak, siedziba Aero Plast mieści się w mieście Chełmża. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Chełmża – PRODUKCJA OPAKOWAŃ Z TWORZYW SZTUCZNYCH
Duet
NIP 8721945367 · Dębica
Packair
NIP 7773124311 · Przyprostynia
Lupus
NIP 9462700759 · Lublin
Ts Pack Białogard
NIP 6721515298 · Białogard
Useo Polska
NIP 8222218896 · Mińsk Mazowiecki
Hean Opakowania
NIP 4990697018 · Mścice
Mardruk Opakowania
NIP 5512620978 · Andrychów
Donbert D I B Pluta Spółka Jawna
NIP 8720003829 · Dębica
P.P.H.U Efekt Spółka Komandytowa Janusz Frąckowiak I Spółka
NIP 6181019991 · Podzborów
Anpax
NIP 5273079463 · Warszawa