Ae Trade Poland
AE TRADE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ae Trade Poland z siedzibą w mieście Kraków działa pod kodem PKD 46.18.Z. Numer NIP firmy to 9452207572, KRS 0000674703, REGON 36712646100000. Adres rejestrowy: UL. MARII JAREMY, 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Ae Trade Poland, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Ae Trade Poland.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 26.09.2026
- W KRS od
- 24.04.20179 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 10 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.18.ZDziałalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi70Działalność firm centralnych (head offices); doradztwo związane z zarządzaniem45Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych41Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków42Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej78Działalność związana z zatrudnieniem43Roboty budowlane specjalistyczne49Transport lądowy oraz transport rurociągowy
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 26.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Ae Trade Poland
Jaki jest NIP firmy Ae Trade Poland?
NIP firmy Ae Trade Poland to 9452207572. KRS: 0000674703. REGON: 36712646100000.
Czy firma Ae Trade Poland ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Ae Trade Poland nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Ae Trade Poland?
Adres rejestrowy: UL. MARII JAREMY, 1.
Czy Ae Trade Poland działa w mieście Kraków?
Tak, siedziba Ae Trade Poland mieści się w mieście Kraków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Ae Trade Poland jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Ae Trade Poland (NIP 9452207572) to: niezarejestrowany. Stan na 26.09.2026.
Podobne firmy w Kraków – DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W SPRZEDAŻY POZOSTAŁYCH OKREŚLONYCH TOWARÓW
Irtech
NIP 6793119235 · Kraków
Blue Fifty Polska
NIP 6751522423 · Kraków
Gstel
NIP 7123450224 · Lublin
Waterproof Polska
NIP 6252446922 · Dąbrowa Górnicza
Carfactor
NIP 9442282081 · Jeziorzany
Print Europe
NIP 6891234233 · Ustrzyki Dolne
Mediana
NIP 5340001900 · Warszawa
Listerfax
NIP 7812010297 · Poznań
Sting Company
NIP 6342971425 · Katowice
Interocean Premium
NIP 5260024661 · Warszawa