Advanced Progress
ADVANCED PROGRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Advanced Progress z siedzibą w mieście Gdynia działa pod kodem PKD 68.31.Z. Numer NIP firmy to 5862375002, KRS 0000937739, REGON 52064266400000. Adres rejestrowy: UL. STRZELCÓW, 5A 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Advanced Progress, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Advanced Progress.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 20.10.2026
- W KRS od
- 08.12.20214 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami32.12.ZProdukcja wyrobów jubilerskich i podobnych47.77.ZSprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych64.19.ZPozostałe pośrednictwo pieniężne64.99.ZPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych66.19.ZPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi90.03.ZArtystyczna i literacka działalność twórcza
Złożone sprawozdania finansowe
- od 08.12.2021 do 31.12.2022 — złożone 18.11.2024
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 18.11.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 07.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 27.04.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Advanced Progress
Jaki jest NIP firmy Advanced Progress?
NIP firmy Advanced Progress to 5862375002. KRS: 0000937739. REGON: 52064266400000.
Czy firma Advanced Progress ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Advanced Progress nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Advanced Progress?
Adres rejestrowy: UL. STRZELCÓW, 5A 1.
Czy Advanced Progress działa w mieście Gdynia?
Tak, siedziba Advanced Progress mieści się w mieście Gdynia. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Advanced Progress jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Advanced Progress (NIP 5862375002) to: niezarejestrowany. Stan na 20.10.2026.
Podobne firmy w Gdynia – POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Veo
NIP 5862318837 · Gdynia
Pjp
NIP 5862359954 · Gdynia
Rdi Nieruchomości
NIP 5862399451 · Gdynia
Agnieszka Seredyńska Nieruchomości
NIP 6343026999 · Katowice
White House Brokers Spółka Z Ograniczoną Opowiedzialnością
NIP 6793240994 · Kraków
Blaze
NIP 5223195813 · Warszawa
Tkl Inwest
NIP 9562233346 · Toruń
Streamlined
NIP 9512484112 · Warszawa
Cywińscy Nieruchomości
NIP 5482757401 · Poznań
Eleven Estates
NIP 7543350558 · Opole