Abc 123

ABC 123 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Warszawa
NIP 5252831134 KRS 0000852753 REGON 38670523000000 Adres ALEJE JEROZOLIMSKIE, 85 21

Abc 123 z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 78.20.Z. Numer NIP firmy to 5252831134, KRS 0000852753, REGON 38670523000000. Adres rejestrowy: ALEJE JEROZOLIMSKIE, 85 21. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Abc 123, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Abc 123.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
05.08.20206 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 1 okresostatnie za 2021
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78 Działalność związana z zatrudnieniem
  • 62 Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana
  • 63 Działalność usługowa w zakresie informacji
  • 70 Działalność firm centralnych (head offices); doradztwo związane z zarządzaniem
  • 73 Reklama, badanie rynku i opinii publicznej

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 26.07.2020 do 31.12.2021 — złożone 15.04.2022

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Abc 123

Jaki jest NIP firmy Abc 123?

NIP firmy Abc 123 to 5252831134. KRS: 0000852753. REGON: 38670523000000.

Czy firma Abc 123 ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Abc 123 nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Abc 123?

Adres rejestrowy: ALEJE JEROZOLIMSKIE, 85 21.

Czy Abc 123 działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Abc 123 mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Warszawa – DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ