2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa
2D EXPRESS DĄBROWSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa z siedzibą w mieście Pielgrzymowice działa pod kodem PKD 49.41.Z. Numer NIP firmy to 5130248155, KRS 0001014185, REGON 366172571. Adres rejestrowy: CENTRALNA 113, 32-091 PIELGRZYMOWICE. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa
Jaki jest NIP firmy 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa?
NIP firmy 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa to 5130248155. KRS: 0001014185. REGON: 366172571.
Czy firma 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa?
Adres rejestrowy: CENTRALNA 113, 32-091 PIELGRZYMOWICE.
Czy 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa działa w mieście Pielgrzymowice?
Tak, siedziba 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa mieści się w mieście Pielgrzymowice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa jest aktywnym podatnikiem VAT?
Według białej listy VAT Ministerstwa Finansów firma 2D Express Dąbrowscy Spółka Komandytowa (NIP 5130248155) jest aktywnym czynnym podatnikiem VAT.
Podobne firmy w Pielgrzymowice – PKD 49.41.Z
Es-Trans
NIP 8151813159 · Kraczkowa
Larko
NIP 9731079759 · Zielona Góra
Cuprum Logistic Transport & Spedycja
NIP 6922533647 · Lubin
Express Bryks Transport
NIP 7882015495 · Przyłęk
Mask-Trans
NIP 5252931315 · Warszawa
Truck Global Transport
NIP 7011114515 · Warszawa
Kaptrans
NIP 5372663840 · Biała Podlaska
Mund Trans
NIP 6252492885 · Będzin
Myko Trans
NIP 5242982162 · Warszawa
Usługi Transportowe Zielińska & Abramek
NIP 8161713086 · Piskorowice