156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
156 CAPITAL SPÓŁKI Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w mieście Kraków działa pod kodem PKD 66.30.Z. Numer NIP firmy to 6751577996, KRS 0000662339, REGON 36651446800000. Adres rejestrowy: UL. ZAKOPIAŃSKA, 9 115. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 07.02.20179 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 10 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 10 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
66.30.ZZarządzanie alternatywną spółką inwestycyjną, w tym wprowadzanie tej spółki do obrotu
Złożone sprawozdania finansowe
- od 07.02.2017 do 31.12.2017 — złożone 15.07.2018
- od 07.02.2017 do 31.12.2017 — złożone 15.07.2018
- od 07.02.2017 do 31.12.2017 — złożone 15.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 13.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 21.07.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 13.04.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 30.06.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 14.03.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 03.04.2025
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 08.09.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 13.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Jaki jest NIP firmy 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością?
NIP firmy 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością to 6751577996. KRS: 0000662339. REGON: 36651446800000.
Czy firma 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością?
Adres rejestrowy: UL. ZAKOPIAŃSKA, 9 115.
Czy 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością działa w mieście Kraków?
Tak, siedziba 156 Capital Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością mieści się w mieście Kraków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Kraków – DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM FUNDUSZAMI
Human Alfa
NIP 6762536179 · Kraków
Imperio Alternatywna Spółka Inwestycyjna Spółka Akcyjna
NIP 5261029979 · Kraków
Wahoo Invest Asi
NIP 8971896687 · Wrocław
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Pzu Spółka Akcyjna
NIP 5272228027 · Warszawa
Tar Heel Capital Pathfinder Vc
NIP 5272852702 · Warszawa
Skyline Invest
NIP 8133898004 · Warszawa
Kogito Ventures
NIP 5252757403 · Warszawa
Superfund Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna
NIP 1070002513 · Warszawa
Capital Group Asi
NIP 7011131407 · Warszawa
Dextrarius Capital
NIP 5273100045 · Warszawa